Menu

0

تومان۰

  • احیای GTV
  • احیای GTV

آلفارومئو

اگر شما هم از علاقه مندان به خودروهای آلفارومئو هستید در این مقاله همراه ما باشید تا جدیدترین اخبار مربوط به خودروهای کمپانی آلفارومئو را ارائه کنیم.

احیای GTV

یکی از برنامه های کمپانی آفارومئو احیای مدل معروف GTV است. طبق انتظارها GTV جدید در واقع نسخه کوپه ای از مدل محبوب و پرطرفدار جیولیا خواهد بود. GTV جدید طبق ادعاهای مطرح شده نوعی کوپه اسپرت است که ظرفیت حمل 4 نفر را داشته و توزیع وزن 50-50 را خواهد داشت. مهم ترین ویژگی این خودرو مربوط به قدرت آن می شود که با استفاده از فناوری توروبوشارژ الکتریکی بیشتر از 6000 اسب بخار خواهد بود. طبق پیش بینی های انجام شده این خودرو تا سال 2022 وارد بازار خواهد شد و به عنوان رقیب جدی خودروهایی مانند آئودی RS5 و  BMW M4 مطرح می شود.

 

حرکت به سمت خودروهای هیبریدی

طبق پیش بینی های کارشناسان، آینده صنعت خودرو متعلق به خودروهای الکتریکی است. از همین رو شرکت آلفارومئو نیز به سمت استفاده از قوای محرکه هیبریدی حرکت کرده و قصد خداحافظی با پیشرانه های دیزلی را دارد. بر این اساس، کمپانی آلفارومئو قصد دارد تا سال 2022 شش خودروی هیبریدی را وارد بازار کند. کارشناسان فنی این کمپانی در تلاش هستند تا بردی تمام الکتریکی برابر با 50 کیلومتر را جهت استفاده در محصولات هیبریدی خود تولید کنند. در همین راستا، آلفارومئو قصد دارد تا مدل های جیولیا و استلویو را نیز پس از آپدیت و چک های نهایی به پلاگین های هیبریدی و همچنین فناوری رانندگی خودکار تجهیز کند.

بازگشت C8

کمپانی آلفارومئو در دهه 30 میلادی خودرویی را با نام C8 عرضه کرده بود و بعدها در حدود سال 2007 الی 2009 خودروی دیگری تحت عنوان C8 Competizione به صورت محدود تولید شد. اما C8 جدید قرار است که یک خودروی سوپر اسپورت از خانواده خودروهای هیبریدی باشد. در این خودرو از یک پیشرانه بنزینی بای توروبو در عقب خودرو و همچنین یک موتور الکتریکی در جلوی خودرو استفاده خواهد شد که قدرت آن بیش از 700 اسب بخار خواهد بود. موتور بنزینی این خودرو نیروی چرخ های عقب را تامین کرده و موتور الکتریکی نیز باعث به حرکت درآمدن چرخ های جلوی خودرو می شود. طبق پیش بینی های فنی این خودرو در حدود 3 ثانیه سرعت صفر تا صد را تجربه خواهد کرد.

هاچ بک جولیتا همچنان ادامه می دهد

در برنامه های آینده کمپانی آلفا رومئو تولید هاچ‌بک کامپکت جولیتا همچنان ادامه پیدا خواهد کرد و تا قبل از رسیدن به سال 2022 نسل جدید این خودرو معرفی خواهد شد. این نسل جدید نیز مانند سایر مدل های آلفارومئو مجهز به قوای محرکه هیبریدی خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Add a comment