Menu

0

تومان۰

آلفارومئو

آلفارومئو یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدکننده خودرو در جهان می باشد که در سال های اخیر توانسته با نوآوری های خود طرفداران زیادی را جذب خود کند. در ادامه قصد داریم تا یکی از خودروهای این کمپانی به نام  آلفارومئو استلویو را بررسی کنیم. ضمن اینکه اگر علاقه مند به مسابقات فرمول یک هستید با ما همراه باشید تا در مورد تیم فرمول یک آلفارومئو اطلاعاتی را به دست آورید.

آلفارومئو استلویو مدل 2019

آلفارومئو استلویو اولین خودروی شاسی بلند این کمپانی ایتالیایی بود که تا کنون تنها با سیستم چهار چرخ متحرک وارد بازار شده است. آنچه که مشخص است صاحبان این کمپانی قصد دارند تا در مدل جدید این خودرو تغییراتی را ایجاد نمایند که از جمله آنها می توان اضافه شدن حالت دیفرانسیل عقب به این خودرو اشاره کرد. این تغییر در استلویو باعث خواهد شد که این خودرو نسبت به مدل قبلی خود سبک تر شده و قیمت آن نیز کاهش پیدا کند. البته کاهش وزن این خودرو موجب تغییر در اسب بخار آن نشده و همچنان از پیشرانه 4 سیلندری 2 لیتری توروبو در مدل سال 2019 استفاده خواهد شد.

در صورتی که استلویوی مجهز به دیفرانسیل عقب را خریداری نمایید به پکیج اسپورت آن نیز دسترسی خواهید داشت. این پکیج شامل پدال های آلومینیومی، رینگ های 19 اینچی و کالیپرهای ترمز رنگی بوده و همچنین یک سیستم مولتی مدیا نیز با صفحه نمایش ال ای دی در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. با وجود اینکه آلفارومئو استلویو 2019 در نسخه دیفرانسیل عقب تولید خواهد شد اما مدل کوادروفولیوی استلویوی همچنان به روند سابق خود ادامه داده و تا کنون ادعایی مبنی بر تولید نسخه دیفرانسیل عقب این خودرو نشده است.

رونمایی تیم فرمول یک آلفارومئو سابر از خودروی جدید خود

تیم فرمول یک آلفارومئو Sauber برای مسابقات سال 2018 از خودروی جدید خود تحت عنوان C37 رونمایی کرد. به نظر می رسد که خودروی C37 تفاوت های زیادی را با C36 خواهد داشت که خودروی سال قبل این تیم بود. این تفاوت های از طرف ناشی از مقررات فنی جدید بوده و از طرف دیگر مربوط به رویکرد تکنیکی جدید تیم می شود. فدریک واسیور سرپرست تیم بازگشت آلفارومئو به مسابقات فرمول یک را نقطه عطفی در تاریخ این تیم دانسته و از مارکوس اریکسن و چارلز لکلرک به عنوان دو راننده تیم در این مسابقات نام برده است. جرج زاندر به عنوان مدیر فنی این تیم نیز به صحبت در مورد C37 پرداخته و فلسفه این خودرو را کاملا متفاوت با C36 دانسته است. به گفته او کانسپت آیرودینامیکی C37 تغییرات قابل توجهی داشته و چندین ویژگی جدید نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Add a comment