Menu

0

تومان۰

آلفارومئو

در این مقاله قصد داریم تا یکی از جذاب ترین مدل های خودروی آلفارومئو را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

مشخصات فنی آلفارومئو جولیتا (Giulietta)

مدل 2017 خودروی آلفارومئو جولیتا از دو پیشرانه ی 4/1 لیتری و 75/1 لیتری بهره می برد که نام “کوادرو فولیو” برای مدل قوی تر انتخاب شده است. هر دو مدل این خودرو 4 سیلندر داشته و از سیستم توربوشارژ آلفارومئو بهره می برند. مدل 4/1 لیتری این خودرو دارای قدرت 170 اسب بخار در دور موتور 5500 دور در دقیقه بوده و مدل 75/1 لیتری از حداکثر قدرت 237 اسب بخار در دور موتور 5750 بهره مند است. آلفارومئو جولیتا مدل 1.4 دارای شتاب صفر تا صد 7/7 ثانیه بوده و بیشترین سرعت آن 218 کیلومتر بر ساعت می باشد. شتاب صفر تا صد برای مدل “کوادرو فولیو” در 6 ثانیه اتفاق می افتد و حداکثر سرعت این خودرو 244 کیلومتر بر ساعت است.

از جمله ویژگی های مثبت آلفارومئو جولیتا اقتصادی و کم مصرف بودن این خودرو است. مصرف سوخت کم به همراه حجم باک 60 لیتری باعث می شود که نیازی به توقف های زیاد برای پر کردن باک بنزین این خودرو نداشته باشید. از دیگر ویژگی های مهم آلفارومئو جولیتا باید به برخورداری از استاندارد آلایندگی یورو 6 اشاره کنیم که باعث شده این خودرو به عنوان یکی از خوردوهای دوست دار محیط زیست شناخته شود. سیستم تعلیق این خودرو به گونه ای طراحی شده است که حتی در پیچ های تند نیز میزان بالایی از ثبات و پایداری را ارائه می کند.

ظاهر و طراحی بدنه آلفارومئو جولیتا

طراحی آلفارومئو جولیتا را می توان جزو منحصر به فردترین طراحی های خارجی خودروهای مختلف دانست که برگرفته از اصالت طراحی ایتالیایی است و دل هر بیننده ای را می برد. یکی از خاص ترین قسمت های آلفارومئو جولیتا را می توان به دستگیره های درب های عقب نسبت داد. در نگاه اول به این خودرو تصور می کنید که دستگیره ای برای درب های عقب در نظر گرفته نشده است در صورتی که این دستگیره های به طرز جذابی روی حاشیه شیشه درب های عقب خودرو تعبیه شده اند. با وجود زیبایی کلی آلفارومئو جولیتا باید به نمای فوق العاده جذاب عقب خودرو اشاره کنیم که با ظرافت زیادی طراحی شده است.

یکی از لوازم جانبی آلفارومئو جولیتا که نمای بسیار جذابی را به این خودرو داده است رینگ های آلومینیومی آن می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Add a comment