Menu

0

تومان۰

آلفارومئو

جولیا یکی از بهترین مدل های خودروی آلفارومئو می باشد که در این مقاله قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

تغییرات آلفارومئو جولیا مدل 2019

کمپانی ایتالیایی آلفارومئو برای مدل جولیا خود تغییراتی را در نظر گرفته و به روزرسانی هایی را برای خودروی سال 2019 خود پیش بینی کرده است. یکی از تغییرات این خودرو مربوط به رینگ های آن است که یک رینگ 19 اینچی آلومینیومی جدید برای مدل Ti اسپورت در نظر گرفته شده است. همچنین مدل  پرفورمنس جیولیا جلوتر رفته و صندلی های عقب خود را با ویژگی تاشوندگی جداگانه و کالیپرهای ترمز جدید طراحی کرده که به رنگ قرمز نیز می باشند. این خودرو با پکیج های جدید در دسترس خواهد بود که یکی از این پکیج ها Nero Edizione نام دارد. این پکیج شامل مواردی مانند عناصر تیره جلو پنجره، نشان های روی جیولیا و پوشش آینه های جانبی می شود. از طرف دیگر مواردی مانند چراغ های جلوی تیره رنگ، تریم مشکی پنجره و رینگ های تیره آلومینیومی است که با کالیپرهای ترمز قرمز، مشکی و زرد ترکیب رنگ زیبایی را ایجاد می کند.

اگر شما به دنبال یک مدل اسپورت تر هستید می توانید پکیج Ti در تریم Ti اسپورت سفارش دهید که شامل عناصر فیبر کربنی جلو پنجره، رکاب های جانبی جدید و پوشش فیبر کربنی آینه های جانبی می شود. همین زمینه فیبر کربنی به طراحی داخلی خودرو نیز ورود کرده است و رکاب های داخلی نورانی با عناصر فیبر کربنی را در آن مشاهده می کنید. این پکیج از یک داشبورد چرمی و همچنین دوخت های متضاد نیز بهره می برد. این پکیج ظاهری زیبای فیبر کربنی برای بار اول در مدل جیولیا کوادروفولیو ارائه شده و با استقبال فراوانی مواجه شد.

از دیگر تغییرات و آپشن های جدید جیولیا 2019 باید به صندلی های عقب دارای گرم کن و همچنین سیستم هشدار پریمیوم اشاره کرد. برخی ریزه کاری ها و رنگ های جدید بدنه این خودرو از دیگر تغییرات آن می باشد. اما در مورد پیشرانه های این خودرو باید گفت که در سال 2019 هیچ تغییری نخواهد داشت و از همان پیشرانه 4 سیلندری 2 لیتری توربو در آن استفاده خواهد شد. پیشرانه مورد استفاده در جیولیا کوادروفولیو به گونه ای طراحی شده که این خودرو در عرض 8/3 ثانیه به سرعت 96 کیلومتر در ساعت می رسد. حداکثر سرعت این خودرو 307 کیلومتر در ساعت می باشد.

شما می توانید انواع محصولات و لوازم جانبی آلفارومئو رو از لاکچری دیزاین تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

Add a comment